Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Siemiatycze-Stacja - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

31,58 zł/m²380 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 380m dwukondygnacyjny. 80m 2 parter, 300 m2 piętro. Osobna klatka schodowa łącząca te dwa lokale. Wejście od ulicy oraz dużego własnego parkingu. Parter- lokal z łazienką I piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 200 zł

Do wynajęcia pięknie urządzone praktycznie nowe mieszkanie o wysokim standardzie w dobrej lokalizacji w nowo wybudowanym bloku z windą. Mieszkanie składa się z : 1.Salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 64 m2 w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na piętro 3. Komfortowe mieszkanie to ilość pokoje 3, wc i łazienka razem, kuchnia. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł48,61 m² 24,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne mieszkanie w świetnym metrażu 48.61 m2. Dwa pokoje przygotowane do użytkowania. Mieszkanie przygotowane do najmu dla pracowników. Atutem mieszkania jest duży balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Kolejowa

Mordy(Siemiatycze-Stacja + 36 km)

27 485 zł22 904 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie przedstawia do najmu działkę numer 2441/6, obręb Mordy o powierzchni 2,294 ha. Działka jest nieutwardzona, porośnięta trawą.

Szczegóły ogłoszenia

6 320 zł316 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia magazyn położony w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o nr ewid. 1858/53. Teren, na którym znajduje się nieruchomość uzbrojony jest w sieć.

Szczegóły ogłoszenia

21,25 zł/m²400 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku przy trasie Siedlce-Sokołów Podlaski. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu powierzchni biurowej w nowoczesnym budynku, usytuowanym bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2 pokoje Aleje Tysiąclecia 2 piętro Na wynajem oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,69 m² 33,55 zł/m²